95-ta rocznica urodzin Prof. Kazimierza Czaplińskiego

Data: 18.03.2021

Prof. Kazimierz Czapliński

W kwietniu tego roku przypadają 95-te urodziny Prof. Kazimierza Czaplińskiego, wieloletniego kierownika Zakładu Metod Projektowania i Realizacji Budowli na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Z tej doniosłej okazji  organizujemy w dniu 20 kwietnia 2021 r. o godz. 12:00 zdalną, okolicznościową sesję urodzinową. Osoby zainteresowane uczestnictwem w sesji prosimy o zgłoszenie zamiaru uczestnictwa do dnia 13.04.2021 za pośrednictwem poczty elektronicznej:

tomasz.nowobilski@pwr.edu.pl

lub telefonicznie: 604 506 432 Tomasz Nowobilski, 509 421 332 Bożena Hoła.

Kody dostępu do sesji, która będzie prowadzona na platformie MS TEAMS, zostaną z wyprzedzeniem przesłane pocztą elektroniczną osobom, które zgłoszą chęć uczestnictwa.

Podczas sesji przewidujemy wystąpienia uprzednio uzgodnionych osób.

Planowany czas trwania sesji: jedna godzina.

Życzenia przeznaczone dla Pana Profesora i przesłane na adres Wydziału (Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław) zostaną przed sesją wręczone Panu Profesorowi a podczas sesji zostanie odczytany wykaz nadawców życzeń.

Współpracownicy Pana Profesora